"Wady i zalety posiadania domu pasywnego - charakterystyka cieplna."

projekty domów jednorodzinnych - Słoneczne Domy Dom pasywny to rodzaj budynku spełniający określone cechy i normy w dużej mierze związane z charakterystyką cieplną i izolacyjną. Sprawą kluczową jest maksymalne śrubowanie parametrów izolacyjnych budynku i dążenie do minimalizacji energii zużywanej podczas eksploatacji takiego domu.

Technologia domów pasywnych swój rozwój zawdzięcza oczywiście ogarniającej świat rozwinięty modzie na ekologię, oszczędności i poszanowanie energii. Roczne zapotrzebowanie energetycznej budynku wzniesionego przy zastosowaniu technologii tradycyjnych wynosi 120 kWh/m2 natomiast domów pasywnych osiąga co najwyżej 15 kWh/m2. Widać więc aż 8-krotnie mniejsze zapotrzebowanie energetyczne domu pasywnego.

kwiecień 2015

Wyposażenie magazynu - wysokiej jakości drabiny

Wyposażenie magazynu - wysokiej jakości drabiny

Przechowywanie produktów w magazynie wymaga nierzadko wykorzystywania całej dostępnej powierzchni i to na kilku poziomach - ilość miejsca jest ograniczona, a zmieścić trzeba dużo i to jeszcze tak, by nic się przypadkowo nie przewracało, nie niszczyło. Żeby wygodnie umieszczać produkty na różnych kondygnacjach, trzeba korzystać ze specjalnych podnośników, przydatne będą również drabiny magazynowe. Są to stabilne konstrukcje, wykonane z materiałów nie ulegających uszkodzeniom np. pod wpływem dużych i regularnych obciążeń. Korzystanie z drabiny jest na tyle proste,... Czytaj całość