"Wady i zalety posiadania domu pasywnego - charakterystyka cieplna."

projekty domów jednorodzinnych - Słoneczne Domy Dom pasywny to rodzaj budynku spełniający określone cechy i normy w dużej mierze związane z charakterystyką cieplną i izolacyjną. Sprawą kluczową jest maksymalne śrubowanie parametrów izolacyjnych budynku i dążenie do minimalizacji energii zużywanej podczas eksploatacji takiego domu.

Technologia domów pasywnych swój rozwój zawdzięcza oczywiście ogarniającej świat rozwinięty modzie na ekologię, oszczędności i poszanowanie energii. Roczne zapotrzebowanie energetycznej budynku wzniesionego przy zastosowaniu technologii tradycyjnych wynosi 120 kWh/m2 natomiast domów pasywnych osiąga co najwyżej 15 kWh/m2. Widać więc aż 8-krotnie mniejsze zapotrzebowanie energetyczne domu pasywnego.

listopad 2016

Czasomierze z Techtime

Czasomierze z Techtime

Czas to pieniądz, więc warto go kontrolować. Najprostszy sposób to zegarek na rękę. Jego wybór zależy od prowadzonego trybu życia. Wiele ważnych spotkań, na których reprezentujesz swoją fimę - proponujemy eleganckie zegarki z bransoletą. A co jeśli twój dzień jest cały czas w biegu? Na początek dnia poranny jogging, a przed snem wieczorne kardio? Wygodnym rozwiązaniem będzie męski zegarek treningowy. Dzięki niemu będziesz nie tylko kontrolował czas, ale także swoje tętno oraz ilość kroków wykonanych w ciągu dnia. Niektóre posiadają także opcję przesyłania... Czytaj całość