"Wady i zalety posiadania domu pasywnego - charakterystyka cieplna."

projekty domów jednorodzinnych - Słoneczne Domy Dom pasywny to rodzaj budynku spełniający określone cechy i normy w dużej mierze związane z charakterystyką cieplną i izolacyjną. Sprawą kluczową jest maksymalne śrubowanie parametrów izolacyjnych budynku i dążenie do minimalizacji energii zużywanej podczas eksploatacji takiego domu.

Technologia domów pasywnych swój rozwój zawdzięcza oczywiście ogarniającej świat rozwinięty modzie na ekologię, oszczędności i poszanowanie energii. Roczne zapotrzebowanie energetycznej budynku wzniesionego przy zastosowaniu technologii tradycyjnych wynosi 120 kWh/m2 natomiast domów pasywnych osiąga co najwyżej 15 kWh/m2. Widać więc aż 8-krotnie mniejsze zapotrzebowanie energetyczne domu pasywnego.

meble

Niezawodne i funkcjonalne meble metalowe

Niezawodne i funkcjonalne meble metalowe

produkowane z tego surowca mogą nam służyć nawet przez wiele lat. Co więcej, metal ma również to do siebie, że nie niszczy się bardzo szybko - czego nie można powiedzieć na przykład o meblach wykonanych z drewna czy z plastiku. Metalowe meble do magazynów to zatem świetny wybór, zwłaszcza jeśli dodatkowo zależy nam na tym, by poszczególne regały i szafy mogły wytrzymać dość duże obciążenie. Meble Czytaj całość