"Wady i zalety posiadania domu pasywnego - charakterystyka cieplna."

projekty domów jednorodzinnych - Słoneczne Domy Dom pasywny to rodzaj budynku spełniający określone cechy i normy w dużej mierze związane z charakterystyką cieplną i izolacyjną. Sprawą kluczową jest maksymalne śrubowanie parametrów izolacyjnych budynku i dążenie do minimalizacji energii zużywanej podczas eksploatacji takiego domu.

Technologia domów pasywnych swój rozwój zawdzięcza oczywiście ogarniającej świat rozwinięty modzie na ekologię, oszczędności i poszanowanie energii. Roczne zapotrzebowanie energetycznej budynku wzniesionego przy zastosowaniu technologii tradycyjnych wynosi 120 kWh/m2 natomiast domów pasywnych osiąga co najwyżej 15 kWh/m2. Widać więc aż 8-krotnie mniejsze zapotrzebowanie energetyczne domu pasywnego.

meble metalowe

Niezawodne i funkcjonalne meble metalowe

Niezawodne i funkcjonalne meble metalowe

wykonane z metalu mogą jednak pojawiać się nie tylko w magazynach czy różnego rodzaju fabrykach. Takie sprzęty coraz chętniej są wybierane także do aranżowania nowoczesnych wnętrz biurowych. Do biur najczęściej polecane są wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej, które najlepiej prezentują się w otoczeniu sprzętów szklanych. W sprzedaży można dzisiaj znaleźć już nie tylko metalowe szafy i regały na Czytaj całość